Indywidualne spływy jedno i wielodniowe

Spływy jednodniowe

Sam ustalasz rzekę którą chcesz płynąć. Proponujemy spływy Grabią, Widawką, Wartą. Trasę i czas możesz ustalić sam. My zajmiemy się resztą. Koszt wynajmu kajaka dwuosobowego wraz z wiosłami i kamizelkami to tylko 120 zł/dzień (kajak dwuosobowy, wiosła, kamizelki, beczka na telefony lub aparat). Do powyższej ceny doliczamy transport kajaków na miejsce rozpoczęcia spływu i ich odbiór z miejsca zakończenia 1,8 zł/km – koszt rozkłada się na wszystkie osoby biorące udział w spływie.

Oferta obowiązuje od poniedziałku do piątku.

Spływy weekendowe (dwudniowe)

Spędź aktywnie weekend w kajaku z rodziną lub znajomymi, to sposób na zapomnienie o codziennych obowiązkach i stresie. Proponujemy spływy Grabią,Widawką, Wartą o różnym stopniu trudności dostosowanym do Twoich potrzeb, najpiękniejszymi odcinkami rzek. My zajmiemy się wszystkimi sprawami organizacyjnymi Wam pozostawiamy możliwość czerpania przyjemności z aktywnego wypoczynku oraz obcowania z naturą. Przygotowane przez nas trasy powinny zadowolić osoby pragnące spędzić czas na rzece, która nie wymaga większego wysiłku od uczestników spływu i pozwala zrelaksować się w kajaku.

Możliwość zorganizowania :

  • ogniska: pieczenie kiełbasek i ziemniaków w ognisku
  • grilla: pieczenia karkówki, kiełbasy, kaszanki (chleb, ketchup, musztarda, ogórki, smalec wiejski)
  • kociołki cygańskie
  • pieczone udo wieprzowe (ok. 15kg) kasza, sos, ogórki, smalec wiejski
  • inne

Organizujemy spływy jednodniowe i dwudniowe.
Pole namiotowe lub hotel do ustalenia.
Wybór tras i długość tras do ustalenia.
Menu, Catering do ustalenia.
Możliwość Reportażu Fotograficznego
W zależności od grupy ustalamy indywidualny plan spływu i szczegóły.
Wystawiamy faktury VAT.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą zadzwoń 696 255 288 lub napisz podzielimy się naszą wiedzą dotyczącą interesujących Cię tras, możliwością noclegów i atrakcjami turystycznymi.