Techniczna strona wypożyczeń

Techniczna strona wypożyczeń, czyli jak się to odbywa…

Wydanie kajaków odbywa się w umówionym wcześniej miejscu i o danej godzinie. Istnieją następujące możliwości:

Uczestnicy spływu dojeżdżają do hotelu gdzie pozostawiają na parkingu własne samochody, a następnie naszym busem wraz z osprzętem jadą na miejsce rozpoczęcia spływu. Po spływie odbieramy uczestników oraz sprzęt i wracamy do hotelu.

Uczestnicy stawiają się w miejscu rozpoczęcia spływu do którego dowozimy sprzęt. Po zakończeniu spływu uczestnicy mogą wrócić samodzielnie zorganizowanym transportem, lub możemy ich dowieźć naszym busem w dane miejsce.

Grupa uczestników spotyka się w umówionym miejscu, skąd zostaje odebrana przez naszego kierowcę i jedzie naszym transportem wraz ze sprzętem na miejsce rozpoczęcia spływu. Po zakończeniu imprezy grupa zostaje odwieziona na miejsce spotkania.

Uczestnicy spływu dojeżdżają do naszej siedziby gdzie pozostawiają na parkingu własne samochody, a następnie naszym busem wraz z osprzętem jadą na miejsce rozpoczęcia spływu. Po spływie odbieramy uczestników oraz sprzęt i wracamy do naszej bazy.

Uczestnicy spływu dojeżdżają na pole biwakowe gdzie pozostawiają na własne samochody, a następnie naszym busem wraz z osprzętem jadą na miejsce rozpoczęcia spływu. Po spływie odbieramy uczestników oraz sprzęt i wracamy pole biwakowe.

Wszystkie powyższe scenariusze wymagają wcześniejszego ustalenia.